THE POLISH SIGNATORY LIST OF INTERNATIONAL DECLARATION ON CLEANER PRODUCTION

TOTAL: 265 signatories


COMPANIES (221 signatories):

NAME

LOCATION

ANDRYCHOWSKA FABRYKA MASZYN SA ANDRYCHOW

NICROMET PRZEDSIEBIORSTWO PRZEROBU ZLOMU  EDWARD WYCIŚLOK

BESTWINKA

BEDZINSKI ZAKLAD ELEKTROENERGETYCZNY SA

BEDZIN

ELEKTROWNIA „LAGISZA” SA

BEDZIN

FABRYKA PRZEWODOW ENERGETYCZNYCH SA

BEDZIN

MIEJSKIE PRZEDSIEBIORSTWO WODOCIAGOW I KANALIZACJI SP. Z O.O.

BEDZIN

PRZEDSIEBIORSTWO TECHNICZNO - HANDLOWO - USLUGOWE „INTERPROMEX” SP. Z O.O.

BEDZIN

PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE „MONTEX” SP. Z O.O.

BEDZIN

SIGRA SP. Z O.O.

BEDZIN

ZAKLAD USLUG KOMUNALNYCH „HALINA KOTULA”

BEDZIN

BIALSKIE WODOCIAGI I KANALIZACJA "WOD - KAN" SP. Z O.O. BIALA PODLASKA
ZAKLADY TLUSZCZOWE "BIELMAR" SP. Z O.O. BIELSKO-BIALA
ZAKLADY WYTWORCZE SPRZETU SIECIOWEGO "BELOS" SA BIELSKO-BIALA
ZAKLADY PORCELANY ELEKTROTECHNICZNEJ "ZAPEL" SA BOGUCHWALA
ZAKLADY CHEMICZNE "ZACHEM" SA BYDGOSZCZ
ZAKLADY RADIOWE "ELTRA" SA BYDGOSZCZ
HUTA "ZYGMUNT" SA BYTOM
ZAKLADY GORNICZO - HUTNICZE "ORZEL BIALY" SA BYTOM
PRZEDSIEBIORSTWO WODOCIAGOW I KANALIZACJI W BRZEGU SP. Z O.O.  BRZEG
HUTA "BATORY" SA CHORZOW
PRZEDSIEBIORSTWO CHEMII GOSPODARCZEJ "PRODRYN"

CHORZOW

PRZEDSIEBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ W CIECHANOWIE SP. Z O.O.

CIECHANOW

PRZEDSIEBIORSTWO PRZEMYSLU ZBOZOWO-MLYNARSKIEGO "PZZ" W CIECHANOWIE SA

CIECHANOW

FABRYKA AUTOMATYKI CHLODNICZEJ "FACH" SA

CIESZYN

FABRYKA SPRZETU ELEKTROTECHNICZNEGO "KONTAKT" SA

CZECHOWICE - DZIEDZICE

HUTNICZE PRZEDSIEBIORSTWO BUDOWLANO - MONTAZOWE „BUDOHUT”

CZELADZ

OKFENS SP. Z O.O.

CZELADZ

OKFENS - GLAS SP. Z O.O.

CZELADZ

PRZEDSIEBIORSTWO ROBOT INZYNIERYJNYCH „ESPRI” SP. Z O.O.

CZELADZ

PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE „BUDMET” S.C. NOCON

CZELADZ

HUTA "CZESTOCHOWA" CZESTOCHOWA

PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE „PROMESA”

DABIE

WYDAWCA TYGODNIKA REGIONALNEGO „PULS ZAGLEBIA”

DABROWA GORNICZA

ZAKLADY KOKSOWNICZE "PRZYJAZN" DABROWA GORNICZA
PPH "FERMA - POL" SP. Z O.O. W ZALESIU DOMASZOWICE
"GALWANIZER" SP. Z O.O. DZIERZONIOW
ZAKLAD ELEKTROTECHNIKI MOTORYZACYJNEJ W ELKU ELK
"CHLODNIE KOMINOWE" SA GLIWICE
KOMPANIA WEGLOWA SA   KWK "SOŚNICA" GLIWICE
GLIWICKIE ZAKLADY CHEMICZNE "CARBOCHEM" GLIWICE
GLIWICKIE ZAKLADY URZADZEN TECHNICZNYCH GZUT SA GLIWICE
GULLFIBER POLSKA SP. Z O.O.
ZAKLAD PRODUKCYJNY GLIWICE
GLIWICE
PRZEDSIEBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ - GLIWICE GLIWICE
PRZEDSIEBIORSTWO KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ SP. Z O.O. GLIWICE
ZAKLAD PROJEKTOWANIA OCHRONY ŚRODOWISKA "DUDEK" GLIWICE
ZAKLADY NAPRAWCZE TABORU KOLEJOWEGO W GLIWICACH SA GLIWICE
ZAKLADY TWORZYW SZTUCZNYCH "IZO - ERG" SA GLIWICE
BOC GAZY SP. Z O.O. W WARSZAWIE, ODDZIAL W GLOGOWIE GLOGOW
ZAKLADY PIWOWARSKIE "GLUBCZYCE" SA GLUBCZYCE
FABRYKA ARMATUR "GLUCHOLAZY" SA GLUCHOLAZY
ZAKLAD USLUGOWO-PRODUKCYJNY "KOMUNALNIK" SP. Z O.O.; GLUCHOLAZY
ZAKLADY PRZEMYSLU JEDWABNICZEGO "SILWANA" SA GORZOW WIELKOPOLSKI
ZAKLADY SPRZETU OŚWIETLENIOWEGO "ELGO" GOSTYNIN
WIX – FILTRON GOSTYN
AKTIVBAU SP. Z O.O. GRODZISK MAZOWIECKI
GRODZISKIE ZAKLADY FARMACEUTYCZNE "POLFA" GRODZISK MAZOWIECKI
INTERCHEMALL SP. Z O.O.  FABRYKA WYROBOW PIANKOWYCH GRODZISK MAZOWIECKI
INDYWIDUALNE GOSPODARSTWO ROLNE - EDWARD GRZESZCZUK GROGOWEK
"HYDRO - VACUUM" SA GRUDZIADZ
PRZEDSIEBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ

JASTRZEBIE ZDROJ

ZAKLADY PORCELANY STOLOWEJ "KAROLINA" SP. Z O.O. JAWORZYNA ŚLASKA
ZAKLADY SAMOCHODOWE "JELCZ" SA JELCZ - LASKOWICE
„POLINORD” SP. Z O.O. KARLIKOWO
"CENTROSTAL GORNOŚLASKI" PRZEDSIEBIORSTWO PANSTWOWE OBROTU WYROBAMI HUTNICZYMI KATOWICE
HUTA "FERRUM" SA KATOWICE
ŚLASKA FABRYKA LAMP ZAROWYCH "HELIOS" P.P.

KATOWICE

ŚLASKIE KONSORCJUM EKOLOGICZNE

KATOWICE

ZAKLADY ENERGETYKI CIEPLNEJ SP. Z O.O.

KATOWICE

MIEJSKIE SKLADOWISKO ODPADOW KEDZIERZYN-KOZLE
ZAKLADY METALI LEKKICH "KETY" SA KETY
"POLINEX" SP. Z O.O. KNUROW
FABRYKA URZADZEN GORNICTWA ODKRYWKOWEGO "FUGO" SA KONIN
ADM COCOA KOŚCIAN
"ELECTRA" ANDRZEJ ZELEWSKI KRAKOW
ELEKTROCIEPLOWNIA "KRAKOW" SA KRAKOW
MIEJSKIE PRZEDSIEBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SA KRAKOW
PLIVA KRAKOW, ZAKLADY FARMACEUTYCZNE SA KRAKOW
ZAKLAD DOŚWIADCZALNY W INSTYTUCIE ODLEWNICTWA

KRAKOW

ZAKLADY PRZEMYSLU CUKIERNICZEGO "WAWEL" SA KRAKOW
ZAKLADY PAPIERNICZE W KRAPKOWICACH SA KRAPKOWICE
ZAKLADY MIESNE "KROKUS" KROKOWO K/O JEZIORAN
„WERNER KENKEL“ SP. Z O.O. KRZYCKO WIELKIE
ODLEWNIA "CENTROZAP" SP. Z O.O. W KUTNIE KUTNO
LESZCZYNSKA FABRYKA POMP SP. Z O.O. LESZNO
"METALPLAST LOB" SA LESZNO
MIKRO - LUBE SYSTEM LESZNO
PRZEDSIEBIORSTWO PRZEMYSLU FERMENTACYJNEGO "AKWAWIT" LESZNO
CUKROWNIA LEŚMIERZ SA LEŚMIERZ gm. OzorkOw
SPOLDZIELNIA PSZCZELARSKA "APIS" LUBLIN
POLMO LOMIANKI SA LOMIANKI
"FAGUM - STOMIL" SA LODZ
"POL - DAN - EKO" S.C. LODZ
"POLIFARB - LODZ" SP. Z O.O. LODZ
"UNIONTEX" SA LODZ
ZESPOL ELEKTROCIEPLOWNI W LODZI SA LODZ
B & L PRZEDSIEBIORSTWO WIELOZAKLADOWE MARKI K / WARSZAWY
FABRYKA OKLADZIN CIERNYCH "FOMAR ROULUNDS" SA MARKI  K / WARSZAWY
"BAROSZ - GWIMET" SP. Z O.O. MARKLOWICE
HUTA CYNKU "MIASTECZKO ŚLASKIE" MIASTECZKO ŚLASKIE
ZAKLADY NAPRAWCZE TABORU KOLEJOWEGO "MINSK MAZOWIECKI" SA MINSK MAZOWIECKI 
"NYSA MOTOR" SP. Z O.O. ZAKLAD MONTAZU SAMOCHODOW NYSA
SPOLDZIELNIA PRACY „CUKRY NYSKIE” NYSA
WODOCIAGI I KANALIZACJA „AKWA” SP. Z O.O. NYSA
WIELKOPOLSKI CUKIER SA OPALENICA
EKOBAU SP. Z O.O. OPOLE
OVITA NUTRICIA SP. Z O.O. OPOLE
PRZEDSIEBIORSTWO WODNO - MELIORACYJNE "POLWOD" SP. Z O.O. OPOLE
REMONDIS OPOLE SP. Z O.O. OPOLE
WODOCIAGI I KANALIZACJA W OPOLU SP. Z O.O. OPOLE
ZAKLAD ENERGETYCZNY OPOLE SA OPOLE
ZAKLAD KOMUNALNY SP. Z O.O. OPOLE
ZAKLADY CEMENTOWO-WAPIENNICZE "GORAZDZE" OPOLE
HUTA "OSTROWIEC" SA OSTROWIEC ŚWIETOKRZYSKI
CENTRUM NAUKOWO - PRODUKCYJNE ELEKTRONIKI PROFESJONALNEJ „RADWAR” SA, ZAKLAD URZADZEN RADIOLOKACYJNYCH „ZURAD” OSTROW MAZOWIECKI
FABRYKA APARATURY ELEKTRYCZNEJ "EMA - ELFA" W OSTRZESZOWIE OSTRZESZOW
FABRYKA MASZYN I URZADZEN "OMAG" SP. Z O.O. OŚWIECIM - BRZEZINKA
OTWOCKI ZAKLAD ENERGETYKI CIEPLNEJ OTWOCK
HUTA "MALAPANEW" SA OZIMEK
MALAPANEW – ZAKLADY ODLEWNICZE OZIMEK
CEMENTOWNIA „OZAROW” SA OZAROW
FABRYKA KABLI "OZAROW" SA OZAROW MAZOWIECKI
SIMET SA PIASKI
OKREGOWA SPOLDZIELNIA MLECZARSKA W PIATNICY PIATNICA
„UNI – SIMP” – OŚRODEK EKSPERTYZ GOSPODARCZYCH PLOCK
HORTEX HOLDING SA PLONSK
MLYN W PLONSKU SA - GRUPA ROLIMPEX PLONSK
ELEKTROWNIA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI SA POLANIEC
"ALCATEL - TELETRA" SA POZNAN
FABRYKA WODOMIERZY "POWOGAZ" SA POZNAN
"H. CEGIELSKI - POZNAN" SA POZNAN
"MALTA - DEKOR" SA FABRYKA PAPIERU POZNAN
WYTWORNIA SPRZETU KOMUNIKACYJNEGO POZNAN
ZESPOL ELEKTROCIEPLOWNI POZNANSKICH SA POZNAN
ZAKLADY AUTOMATYKI "POLNA" SA PRZEMYŚL

GODPODARSTWO OGRODNICZE T. MULARSKI S.C.  ZAKLAD „BORY MALINOWSKIE”

PSARY

PUDLISZKI SA PUDLISZKI
NIEPUBLICZNY ZAKLAD OPIEKI ZDROWOTNEJ, ZAKLAD PIELEGNACYJNO – OPIEKUNCZY FUNDACJI SPOLDZIELCZY FUNDUSZ SOCJALNY WSI, ODDZIAL FUNDACJI W WYCZEŚNIAKU PUSZCZA MARIANSKA
PACTIV SP. Z O.O. PYSKOWICE
ZAKLADY ELEKTROD WEGLOWYCH SA RACIBORZ
P.P.H. "SEMET"  TOMASZ SERWOTKA RADLIN
PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO USLUGOWO-HANDLOWE "RADKOM" SP. Z O.O. RADOM
RADOMSKA FABRYKA FARB I LAKIEROW "RAFIL" SA RADOM
SPOLDZIELCZA MLECZARNIA "SPOMLEK" RADZYN PODLASKI
CEMENTOWNIA "REJOWIEC" SA REJOWIEC FABRYCZNY

PRZEDSIEBIORSTWO WODOCIAGOW I KANALIZACJI SP. Z O.O.

RUDA ŚLASKA

ZESPOL CIEPLOWNI PRZEMYSLOWYCH „CARBO - ENERGIA” SP. Z O.O.

RUDA ŚLASKA

RYBNICKA SPOLKA WEGLOWA SA  KOPALNIA WEGLA KAMIENNEGO "JANKOWICE" RYBNIK
TARTAK I ZAKLAD STOLARSKI JANINA I WACLAW WITKOWSCY RYCHLOWICE K/O WIELUNIA
CIEPLOWNIA "RYDULTOWY" SP. Z O.O. RYDULTOWY
ZAMEK SIMP RYDZYNA RYDZYNA
MARCATO SP. Z O.O. RZAKTA
NOWY STYL – BIESZCZADZKIE ZAKLADY PRZEMYSLU DRZEWNEGO RZEPEDZ
KWANGJIN - ZPP POLAND SIEDLCE

ZAKLAD PRZETWORSTWA MIESNEGO HEH S.C.  HUBERT BLOCHEL, EWA BLOCHEL

SIEMONIA

ZAKLADY MIESNE "BARTEK" SIERAKOW
OKREGOWA SPOLDZIELNIA MLECZARSKA SIERPC

BOC GAZY SP. Z O.O. W WARSZAWIE, ODDZIAL W SIEWIERZU

SIEWIERZ

ZAKLADY GARBARSKIE "SKOTAN" SA SKOCZOW
ZAKLADY KUZNICZE SP. Z O.O. SKOCZOW  ZAKLAD W USTRONIU SKOCZOW
SOKOLKA OKNA I DRZWI SOKOLKA
WOJEWODZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 5 SOSNOWIEC
HUTA „BUCZEK” SA SOSNOWIEC
ELEKTROWNIA "STALOWA WOLA" SA STALOWA WOLA
FABRYKA MEBLI "AiB" SP. Z O.O. STARACHOWICE
CEMENTOWNIA "STRZELCE OPOLSKIE" SA STRZELCE OPOLSKIE
PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCJI BETONOW "PREFBET" SP. Z O.O. W ŚNIADOWIE ŚNIADOWO
"HORTEX" SP. Z O.O. O/ZAKLAD PRZETWORSTWA OWOCOWO - WARZYWNEGO "HORTEX" W ŚRODZIE WLKP ŚRODA WIELKOPOLSKA
"CHEMPOL" ROMAN SEREWA
ODDZIAL WITOSZOW DOLNY
ŚWIDNICA
MIEJSKI ZAKLAD ENERGETYKI CIEPLNEJ ŚWIDNICA
REMY AUTOMOTIVE POLAND SP. Z O.O. ŚWIDNICA
ZETO SP. Z O.O. ŚWIDNICA
"TERMET" SA ŚWIEBODZICE
KOPALNIE I ZAKLADY PRZETWORCZE SIARKI "SIARKOPOL" TARNOBRZEG
TARNOGORSKA FABRYKA URZADZEN GORNICZYCH "TAGOR" TARNOWSKIE GORY
FABRYKA PORCELITU "TULOWICE" TULOWICE
WIELKOPOLSKIE TARTAKI „WITAR” – TARTAK TYBLE TYBLE
NADWIŚLANSKA SPOLKA WEGLOWA SA TYCHY
AUTO - WIDAWSKI WARSZAWA
BOC GAZY SP. Z O.O. W WARSZAWIE WARSZAWA
DAEWOO - FSO MOTOR SP. Z O.O.   ZAKLAD ZERAN WARSZAWA
GALVANO – AURUM WARSZAWA
INTERCHEMALL SP. Z O.O. WARSZAWA
KLATOM – TOMASZ ZAKROCKI WARSZAWA
KORAM ZZM POLAND SP. Z O.O. WARSZAWA
MENNICA PANSTWOWA SA WARSZAWA
POLIMEX – NAFTOREMONT SA WARSZAWA
SEKCJA SAMOCHODOWA OW SIMP WARSZAWA
TOWARZYSTWO GOSPODARCZE "AGATOM - SERVICE" SP. Z O.O. WARSZAWA
ZAKLAD WYDAWNICZO - REPROGRAFICZNY  AUTO - GRAF SP Z O.O. WARSZAWA
ZAKLADY PRZEMYSLU TLUSZCZOWEGO W WARSZAWIE WARSZAWA
„ZOMIS” SP. Z O.O. WARSZAWA
"MERA - PNEFAL" SA WARSZAWA - FALENICA
SPOLDZIELNIA PRACY "AREOMETR"
WYTWORNIA PRECYZYJNYCH PRZYRZADOW SZKLANYCH
WARSZAWA - MIEDZESZYN
FABRYKA ARMATURY I ODLEWNIA "WEGIERSKA GORKA" SA WEGIERSKA GORKA
CEMENTOWNIA "WIERZBICA" SA WIERZBICA
ANWIL SA WLOCLAWEK
FABRYKA LIN I DRUTU "DRUMET" SA WLOCLAWEK

"LETA" SA

WODZISLAW ŚLASKI

P.H.U.I.P. "GEPEX" SP. Z O.O.

WODZISLAW ŚLASKI

WOJKOWICKI ZAKLAD ENERGETYCZNY „WOJZEC” SP. Z O.O.

WOJKOWICE

STOLARKA "WOLOMIN" S.A. WOLOMIN
CENTRUM NAUKOWO-PRODUKCYJNE PODZESPOLOW I URZADZEN ELEKTRONICZNYCH "UNITRA - DOLAM" WROCLAW
KOMBINAT "PZL - HYDRAL" SA WROCLAW
"WROZAMET" SA WROCLAW
ZAKLADY CHEMICZNE "VISCOPLAST" SA WROCLAW

PRZEDSIEBIORSTWO BUDOWY DROG I MOSTOW „WRZOSOWA" SA

WRZOSOWA

AMINEX SP. Z O.O.

WÓLKA GRODZISKA

SPOLDZIELNIA MLECZARSKA "MLEKOVITA"

WYSOKIE MAZOWIECKIE

DAEWOO - FSO MOTOR SP. Z O.O.
ZAKLAD ZESPOLOW NAPEDOWYCH
WYSZKOW
KOMBINAT KOKSOCHEMICZNY "ZABRZE" ZABRZE
KOMBINAT KOKSOCHEMICZNY "ZABRZE" - KOKSOWNIA MAKOSZOWY ZABRZE
MIEJSKIE PRZEDSIEBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. Z O.O. ZABRZE
ZAKLADY KOKSOWNICZE "ZDZIESZOWICE" SP. Z O.O. ZDZIESZOWICE
ELEKTROCIEPLOWNIA "ZIELONA GORA" SA ZIELONA GORA
LUBUSKIE ZAKLADY APARATOW ELEKTRYCZNYCH "LUMEL" SA ZIELONA GORA
ZAKLADY WYTWORCZE MASZYN ELEKTRYCZNYCH I TRANSFORMATOROW "EMIT" SA ZYCHLIN
FABRYKA WTRYSKAREK "PONAR - ZYWIEC" SA ZYWIEC
ŚRUBENA - PRODUKCJA SP. Z O.O. ZYWIEC
ZESPOL ZAKLADOW OPIEKI ZDROWOTNEJ W ZYWCU ZYWIEC
ZYWIECKA FABRYKA SPRZETU SZPITALNEGO "FAMED" SA ZYWIEC

LOCAL GOVERNMENTS (33 signatories)

NAME

LOCATION

URZAD MIEJSKI W BABOROWIE

BABOROW

STAROSTWO POWIATOWE BEDZIN

BEDZIN

URZAD MIASTA BEDZIN

BEDZIN

URZAD GMINY BIERAWA

BIERAWA
URZAD GMINY BOBROWNIKI BOBROWNIKI
URZAD MIASTA CIECHANOW CIECHANOW
ŚLASKI URZAD MARSZALKOWSKI KATOWICE
URZAD GMINY KOMPRACHCICE KOMPRACHCICE
URZAD GMINY LASOWICE WIELKIE Z SIEDZIBA W LASOWICACH MALYCH LASOWICE MALE
STAROSTWO POWIATOWE W LESZNIE LESZNO
URZAD GMINY MARKLOWICE MARKLOWICE

URZAD GMINY MIERZECICE

MIERZECICE
WOJEWODA I ZARZAD WOJEWODZTWA OPOLSKIEGO OPOLE
STAROSTWO POWIATOWE W PLOCKU PLOCK
STAROSTWO POWIATOWE W PLONSKU PLONSK
URZAD MARSZALKOWSKI WOJEWODZTWA WIELKOPOLSKIEGO POZNAN

URZAD GMINY PSARY

PSARY
ZARZAD MIASTA I GMINY RYDZYNA RYDZYNA

URZAD MIASTA I GMINY SIEWIERZ

SIEWIERZ
URZAD MIASTA SKIERNIEWICE SKIERNIEWICE
STAROSTWO POWIATOWE W ŚWIDNICY ŚWIDNICA
URZAD MIEJSKI W ŚWIDNICY ŚWIDNICA
URZAD GMINY W TARNOWIE OPOLSKIM TARNOW OPOLSKI
MAZOWIECKI URZAD WOJEWODZKI W WARSZAWIE - WYDZIAL ŚRODOWISKA I ROLNICTWA WARSZAWA
WOJEWODA MAZOWIECKI WARSZAWA
STAROSTWO POWIATOWE WODZISLAW ŚLASKI WODZISLAW ŚLASKI
URZAD MIASTA WODZISLAW ŚLASKI WODZISLAW ŚLASKI

URZAD MIASTA WOJKOWICE

WOJKOWICE
URZAD MARSZALKOWSKI WOJEWODZTWA DOLNOŚLASKIEGO WROCLAW
URZAD MIEJSKI W ZABRZU, MIASTO ZABRZE ZABRZE
STAROSTWO POWIATOWE W ZYRARDOWIE ZYRARDOW
URZAD MIEJSKI W ZYWCU ZYWIEC
STAROSTWO POWIATOWE W ZYWCU ZYWIEC

INTERMEDIARY ORGANISATIONS (11 SIGNATORIES)

NAME

LOCATION

POLITECHNIKA ŚLASKA W GLIWICACH GLIWICE
STOWARZYSZENIE INZYNIEROW I TECHNIKOW PRZEMYSLU CHEMICZNEGO GLIWICE
STOWARZYSZENIE "POLSKI RUCH CZYSTSZEJ PRODUKCJI" KATOWICE (siedziba)
POLSKA IZBA PRZEMYSLU SKORZANEGO LODZ
NACZELNA ORGANIZACJA TECHNICZNA – SKIERNIEWICKA RADA FSNT - NOT SKIERNIEWICE
NACZELNA ORGANIZACJA TECHNICZNA – ŚWIDNICKA RADA FSNT - NOT ŚWIDNICA
FEDERACJA STOWARZYSZEN NAUKOWO – TECHNICZNYCH NOT – ZARZAD GLOWNY WARSZAWA
NARODOWY FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ WARSZAWA
STOWARZYSZENIE INZYNIEROW I TECHNIKOW MECHANIKOW POLSKICH WARSZAWA
TOWARZYSTWO GALWANOTECHNICZNE ODDZIAL SIMP WARSZAWA
INSTYTUT CHEMICZNEJ PRZEROBKI WEGLA ZABRZE